שטיחים

שטיחים הם פריט עיצובי העוטף את החדר בו הוא נמצא בתחושת חמימות ומעניק לו מראה עיצובי רך.
בתחום השטיחים קיים מגוון רחב של צבעים, חומרי גלם, דוגמאות, טקסטורות וגימורים, ועבור כל חלל קיים השטיח אשר ישלים אותו בצורה מושלמת ויעניק לו את המראה המדויק הנחוץ לעיצובו.

על מנת להתאים את השטיח לחלל אותו אתם מייעדים לו יש בראש ובראשונה להבין את הצורך עבורו אתם זקוקים לשטיח: ייתכן שקיים צורך עיצובי בלבד, צורך לחימום הרצפה, לדוגמא בחדר ילדים, או שילוב של שניהם. שנית, על מנת להתאים שטיח בצורה מדויקת יש צורך לדעת את המידות המתאימות של השטיח בו מעוניינים, או לפחות את מידת החדר אליו הוא מיועד. חשוב  להקפיד על כך שבמבנים ציבוריים כגון בתי מלון יש צורך במודד מקצועי מאחר ובדרך כלל מדובר בשטיחים מקיר לקיר ועבורם להתאים את המידות המדויקות עבור ייצור מיוחד.

לבסוף, יש צורך להתאים את המרקם והצבעוניות לחלל. בבחירת שטיח עבור חדר ילדים רצוי לבחור בשטיח העשוי מחומר רך. לעומת זאת, כאשר בוחרים בשטיח עבור מקום הומה אדם, בעל תעבורה רבה של אנשים כמו בית מלון לדוגמא, רצוי לבחור בשטיח העשוי צמר קשיח ועמיד יותר. בבחירת שטיח לסלון יש לבחור בטקסטורה המתאימה ביותר לאווירת הבית – כפרי, צבעם חמים, צבעים קרים והשמיים הם הגבול!

חברת אור עיצובים מתמחה בייבוא, התאמה והתקנת שטיחים מזה למעלה מ- 15 שנים, לאחר בדיקה קפדנית ודקדקנית הכוללת מעקב על תהליך הייצור ובחירת חומרי הגלם האיכותיים והמובחרים ביותר הקיימים בתחום השטיחים. היועצים שלנו ילוו אתכם צעד צעד בבחירת השטיח העונה על הצרכים שלכם באופן מדויק. השטיחים שלנו עמידים לאורך זמן, איכותיים ועומדים בכל תווי התקן הדרושים. אנו בוחרים את הטוב ביותר עבור לקוחותינו ומקפידים על זמני אספקה מהירים. חברת אור עיצובים שמה לה לערך עליון את השירות האישי ללקוח ואנו כאן לייעץ ולהתאים לכם את הטוב ביותר בהתאמה אישית!

כל השטיחים שברשותנו, עומדים בדרישות התקן הישראלי 921 לעמידות באש ולתקן הישראלי 636 לשטיחים.