קרניזים

אם בעבר קרניזים שמשו בעיקר עבור עצירת מי הגשמים והותקנו בחלקו החיצוני של המבנה, הרי שבשנים האחרונות הם הפכו לפריט עיצובי המודבק בין הקיר לתקרה ואפילו על רהיטים ליצירת מראה כפרי ומעוצב. המראה הנוצר בחלל יוקרתי מאוד ובעל גימור מדויק.

באור עיצובים ניתן להשיג קרניזים במגוון רחב של גימורים וגוונים, והם פריט משלים מקסים עבור בתי ודירות מגורים עבור חדרי הבית השונים כמו גם עבור בתי מלון, מסעדות, מרפאות, בתי חולים ועוד.

קל מאוד להתקין את הקרניזים ולכן לקוחות רבים בוחרים לעצב בעזרתם אלמנטים נוספים בחדר. למשל, שימוש נפוץ הנעשה עם קרניזים על ידי לקוחות פרטיים רבים בחדרי שינה בכלל וחדרי ילדים בעיקר הוא יצירת הפרדה אופקית לכל אורך קירות החדר על ידי הנחת קרניז בקו האמצע של הקירות ובכך ניתן לצבוע כל חלק בצבע אחר או לחפות בטפט אחר וכך לקבל מראה מיוחד, מושקע ויקרתי שלא דורש מאמץ רב מדי.

קיימים מגוון סוגי קרניזים עם גימורים שונים ומחומרים שונים:

פוליסטראן – עשוי מקלקר דחוס המיוצר בתהליך הניתן לצביעה בצבע על בסיס מים.

פליאוריטן – חומר מוקצף דחוס הנחשב לחומר איכותי ועמיד במיוחד ומצופה בפריימר השומר על איכותו ועמידותו לאורך זמן רב וניתן לצביעה בכל סוגי צבעי הקיר.

דרופולימר – פיתוח חדשני של פולימר חזק במיוחד בעל עמידות גבוהה גם במים וניתן לצביעה בכל סוגי צבעי הקיר.

חברת אור עיצובים מייבאת, משווקת ומתקינה מגוון רחב של קרניזים למגוון רחב של שימושים. החברה מייבאת קרניזים מחומרים איכותיים, עמידים ובעלי תווי התקן הנדרשים בתחום.
החבה מעמידה לרשות הלקוחות יועצים מהשורה הראשונה אשר מלווים את הלקוחות החל משלב הרעיון, דרך הייעוץ העיצובי ועד להתקנה מקצועית בבית או במשרד.

1

...  

2

...  

3

...  

4

...  

5

...  

6

...  

7

...  

8

...  

9

...  

10

...  

11

...  

12

...  

13

...