וילונות

וילונות הם כבר מזמן חלק מהאמירה העיצובית של בתים פרטיים, דירות ומקומות ציבוריים רבים. אם בעבר נהגו להשתמש בווילונות בעיקר להצללה ועבור שמירה על פרטיות, היום כמעט ואין בית שלם ללא פריט זה.

הווילונות עוזרים ליצור אווירה חמימה ורכה בעיצוב החלל ויוצרים הפרדה בין החוץ לפנים. בעיצוב הבית הווילון יכול לשמש מוקד החלל בעזרת צבע חזק ועשיר או ציורים מרהיבים על גביו או להיעלם בנוף ולתרום לרכות החדר.

תחום הבדים לווילונות עשיר בסגנונות ובסוגי תפירה רבים ומגוונים. אור עיצובים מביאה אליכם את העושר הרב שבעולם זה ומציעה לכם לבחור את הווילון שלכם ממגוון רחב ועשיר של וילונות לבית, למשרד ולכל חלל, בכל מרקם, חומר, אורך, טקסטורה, עובי וגימור.

חברת אור עיצובים בעלת וותק רב וניסיון עשיר בתחום הווילונות והבדים. אנו מקפידים לייבא מחו"ל וילונות איכותיים, עמידים, העומדים בכל תווי התקן הנדרשים מהקל ביותר למחמיר ביותר.

אז איך בוחרים וילון?

וילון נראה לכולנו מובן מאליו, אך הדבר לא כך. בשנים האחרונות תחום זה התפתח והשתנה מאוד, וכיום קיים מגוון גדול מאוד של פתרונות הצללה בעיצוב מודרני, כפרי, הייטקיסטי, עיצובים ייעודיים עבור חדרי ילדים או עבור משרדים.
לפני שמגיעים לחדר התצוגה שלנו, אנו ממליצים לבחון היטב את המטרה אשר לשמה אנו זקוקים לווילון: האם נועד להצללה בלבד, האם מדובר במשרד, בית, בית חולים, מתנ"ס, חדר ילדים, איזה מראה אנו רוצים להעניק לחלל?
שנית, חשוב מאוד להגיע עם מידות מדויקות של החלון עבורו יש צורך בווילון – רוחב וגובה (מהצד הקיצוני ביותר משני צדי החלון), במידה וניתן להגיע גם עם צילום החלל והחלון הדבר יקל בעת בחירת הווילון הנחוץ.

ואצלנו - יש להשתמש בחוש המישוש ולגעת בווילונות. מרקם הבד עוזר מאוד בבחירה הסופית של הווילון.

הצוות המקצועי שלנו נמצא כאן בשבילכם: לייעץ ולסייע בבחירה.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מחדר התצוגה שלנו ומהמבחר העשיר.