פרקטים

פרקטים הופכים כל חלל בו הם מותקנים לחמים ויוקרתי, ובאמצעותם ניתן לשדרג את הריצוף בקלות יחסית, במהירות ועם מעט מאוד לכלוך בחלל אותו מרצפים.

קיים מגוון רחב ועשיר של פרקטים, מהם תוכלו להתרשם בחדר התצוגה שלנו, אך באופן כללי הם נחלקים ל – 2 סוגים עיקריים:

 פרקט למינציה (סינטטי)

 פרקט עץ

עבור כל סוג פרקט קיימות אפשריות רבות למראה המתקבל בהתקנה: ממראה כפרי למראה מינימליסטי, ממראה חם למראה קר ונקי. הכל תלוי בגוון, בטקסטורה, בזני העץ שונים בפרקט העץ, בגימורים ובאופן התקנת הלוחות.

חברת אור עיצובים בעלת ניסיון עשיר של 15 שנים בייבוא, שיווק והתקנת פרקטים מכל הסוגים ובמגוון מוסדות ובתי מגורים.
אנו מקפידים על איכות הפרקטים אותם אנו מציעים ללקוחותינו ומקפידים לא פחות מכך על המקצועיות של צוותי ההתקנה שלנו. כל הפרקטים שלנו עומדים בתווי תקן מהקלים ביותר ועד למחמירים ביותר.

בחירת פרקט תלויה בגורמים רבים, והצוותים המקצועיים שלנו עומדים לרשותכם בכל הקשור לייעוץ מקצועי באשר לחלל אותו אתם מבקשים לעצב. בבחירת הפרקט חשוב מאוד להתייחס לאווירה שאתם רוצים לייצר, בתאורה בחלל המשפיעה על גוון הפרקט אליו שואפים להגיע, לאיכות המוצר, כך שיעמוד בתווי תקן, יהיה עמיד לאורך זמן ויאפשר תחזוקה פשוטה.

בנוסף, חשוב מאוד להביא בחשבון את התנועה במקום בו מבקשים להתקין טפט. ההתייחסות למקום ציבורי כמו בית חולים, חדר ישיבות, מסדרון וכדומה שונה מחדר שינה. בדיוק לשם כך הצוות שלנו ממתין לכם ויעניק לכם את ייעוץ מקצועי כדי שהפרקט בו תבחרו יתאים בדיוק לצרכים ולדרישות שלכם ושתוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן רב.