הצללות

 

וילון גלילה

וילונות הגלילה בדרך כלל קשיחים יותר מווילונות אחרים. הם עשויים מ-PVC או מבד קשיח אחר במגוון רחב של גוונים, אורכים והדפסים. וילונות הגלילה נכרכים סביב מוט ומתרוממים כלפי מעלה ונפוצים גם בבתים פרטיים וגם בחדרי ישיבות ומשרדים.

וילון דואט – פלסייה

וילונות הדואט מיוצרים בד"כ מפוליאסטר המעובד במגוון טכנולוגיות .בד וילונות הדואט עובר ציפוי מיוחד הדוחה לכלוך וכתמים ומעניק לווילון מראה נקי ורענן לאורך זמן.
קולקציית וילונות הדואט מורכבת מווילונות העשויים מבדי הצללה או מבדי רשת וניתן להתאימם למגוון חללים ומקומות. ווילון הדואט מעניק הצללה אלגנטית עד האפלה מלאה בהתאם לצרכי הלקוח והחלל.

וילון ונציאני אלומיניום - עץ

וילון ונציאני הוא מעין צילון מעוצב היוצר אפקט של תריס ומשרה בחלל אוירה מודרנית ונקיה. הווילון הוונציאני עשוי מחומרים עמידים כמו עץ טבעי, דמוי עץ או אלומיניום וניתן להשיגו במגוון מידות רוחב של 16, 25, 35, 50 מ"מ. באור עיצובים ניתן להשיג מגוון רחב של ווילונות וונציאנים מעוצבים אשר עומדים בתווי תקן מחמירים ביותר.

וילון לייט סקרין

וילון הלייט סקרין הוא וילון חדשני המשלב את העדינות והרכות הקיימת בווילונות בד רגילים עם הקשיחות והמראה המודרני המאפיינים את הווילונות הוונציאנים. וילון הלייט סקרין עוטף את החלון במראה של תריס המאפשר את ויסות האור ברמה טובה ומדויקת, תוך יצירת אווירה חמה ומלטפת בחלל. ניתן לשלב מגוון סוגי בדים וסגנונות ליצירת וילון לייט סקרין המתאים לכם בדיוק!

וילון רומאי

וילון רומאי הוא וילון מלבני ישר משני צדיו, העשוי ממגוון רחב מאוד של סוגי בדים עמידים ואיכותיים. הווילון הרומאי מעניק רמות שונות של הצללה לחלל, מרכך את כמות האור ויוצר אווירה קלאסית וחמה. הווילון הרומאי מתקפל כלפי מעלה בקיפולים עדינים בדוגמת שלב בתוך שלב.