טפטים

טפטים מאפשרים לנו לשדרג בקלות ובפשטות כל חלל: חדרי מגורים, חדרי ילדים, משרדים וחללים מסחריים.
באמצעות טפטים ניתן לשדרג את מראה הבית בקלות וללא מאמץ וליצור אווירה חדשה ושונה לגמרי מהאווירה שהייתה במינימום עלויות, מינימום לכלוך ומינימום זמן.

חברת אור עיצובים בעלת ותק של 15 שנים בתחום הטפטים. אנו מעניקים תמיכה, ליווי וייעוץ ללקוחות שלנו החל משלב בחירת הטפט והמטרה שלו ועד לשלב ההתקנה. אנו מאמינים בהענקת שירות אישי ומקצועי לכל לקוח בכל קניה, קטנה כגדולה. בחברתנו תוכלו למצוא מגוון טפטים איכותיים שיעניקו לכם את האווירה שאתם מחפשים. באור עיצובים תמצאו מגוון עצום של טפטים – חלקים, צבעונים, טפטים בשחור-לבן, טפטים של משפטים, טפטים עם טקסטורה, טפטים בתלת ממד, הדפסי תמונה, טפטים עם מוטיב חוזר, טפטים אלגנטיים, טפטים זוהרים, טפטים במט והשמים הם הגבול!

אז איך בוחרים טפט?

ראשית, חשוב מאוד להגדיר את המטרה לשמה אנו רוצים טפט ואת האווירה אליה אנחנו שואפים להגיע בחלל המבוקש. בהתאם להגדרות הללו, היועצים שלנו באור עיצובים יוכלו למקד אתכם לקולקציות הטפטים המתאימות ביותר.

נקודה חשובה נוספת היא מדידת הקיר או הקירות עלים רוצם להדביק את הטפט – לעיתים ניתן להתקין את הטפט על כל קירות החדר ולעיתים רצוי להתקין את הטפט על קיר אחד בלבד כך שהוא יהיה הקיר הדומיננטי בחלל. הדבר תלוי בסוג החדר, האווירה בה רוצים להלביש את החלל וכן בטפט עצמו.

במידה ורוצים להשיג אווירה רגועה בחלל, כמו למשל בחדרי ילדים, יש לדאוג שהטפט לא יהיה צעקני מדי.

במידה ומבקשים להשיג אווירה הייטקיסטית אורבנית ניתן לשים טפט עם תמונה שמשדרת את המבוקש רק על קיר אחד דומיננטי, בדרך כלל זה הדבר הרצוי לעשות כאשר מדובר בחדר ישיבות או משרד.

במידה ורוצים להשיג אווירה ייחודית, מושכת את העין ומקפיצה, ניתן לשים טפט שונה על כל קיר, טפט מקושקש או טפט מלא במשפטים ומילים. מראה זה מקובל בדרך כלל בעיצוב מסעדות ובתי קפה.

טפט מעניק לחלל מראה מיוחד ועשיר. אנחנו, באור עיצובים, עומדים לרשותכם בכל הקשור לבחירה מתוך אלפי דגמים וטקסטורות!