אבן צפחה אלסטית 

אבן אלסטית טבעית דקה וגמישה מתאימה לחוץ ופנים חללים רטובים, לוביים, ארונות תקשורת דלתות וארונות מטבח. יישום קל ביותר , חיפוי אלסטי גמיש שמיועד גם להרכבה עצמית ללא בעל מקצוע. אבן אלסטית גמישה הינה אבן ציפחה בעובי 1-2 מילימטר המיועדת להדבקה על התשתית הקיימת ללא כל הכנה מראש. ההבנה אלסטית הגמישה מגיעה בשלל גוונים וטקסטורות בפלטות של 0.60×1.20 .

אור סלייט הינו סוג חדש של אריחים גמישים ודקיקים המופקים מאבן טבעית. החומר ממנו עשויים האריחים הינו חומר קליל ודקיק המיוצר מהשכבה הצמודה לדפנה הפנימית של האבן המקורית. על מנת לייצר את שכבת האבן הדקה אנו משתמשים אך ורק באבני הצפחה המיוחדות והגדולות ביותר שעשויות להגיע  למשקל של כ- 5 טון.

ולכן אנו גאים לומר כי

אנו מציעים מוצרים ירוקים וידידותיים לסביבה!

האריחים השונים נבדקים ועומדים במספר תקנים ביניהם תו התקן הגרמני TUV, ותקן ISO הבינלאומי. הודות לגמישות האריחים ניתן ליישמם בקלות ולהשיג באמצעותם מראה עשיר על פני כל משטח ואובייקט – בחוץ ובפנים. המוצר ניתן לחיפוי בניינים חוץ ופנים, רצפות, דלתות ,רהיטים ,חללים רטובים ועוד.

אור סלייט הינו אריח דק עשוי אבן טבעית, שמשמש לחיפוי ומיוצר באמצעות טכניקות ייחודיות. כל אריח הוא יחיד במינו במרקם ובטקסטורה וניתן לחפות באמצעותו מגוון רחב של משטחים. אריחי Slate-OR עשויים אבן טבעית, דקים וגמישים ומשמשים לחיפוי מגוון משטחים בחוץ ובפנים. ניתן לקבל את האריחים בציפוי חומר חסין לאש או בציפוי זכוכית ולחפות קירות חוץ ואזורים המאופיינים בלחות גבוהה כמו חדרי אמבטיות.

Or-Slate הינה חברה בינלאומית שנוסדה בגרמניה בשנת 2002 וכיום מוצריה משווקים בכ-35 מדינות. לחברה פטנט ייחודי באמצעותו היא מייצרת אריחים גמישים ודקיקים המופקים מאבן טבעית. האריחים השונים נבדקים ועומדים במספר תקנים ביניהם תו התקן הגרמני TUV, ותקן ISO הבינלאומי. הודות לגמישות האריחים ניתן ליישמם בקלות.

אפשרויות שימוש:

חיפוי קירות

  • מסגור
  • חדרי אמבטיה
  • אזורים בעלי רטיבות
  • קירות חיצוניים
  • חיפוי כפול
  • רהיטים
  • דלתות
  • כיסוי רצפה
  • תקרה
  • מטבחים

מראה עשיר על פני כל משטח ואובייקט – בחוץ ובפנים. המוצר ניתן לחיפוי בניינים, רצפות, רהיטים ואפילו גופי תאורה ואביזרי אופנה.

מקורו של אריח Or-Slate

החומר ממנו עשויים האריחים הינו חומר קליל ודקיק המיוצר מהשכבה הצמודה לדפנה הפנימית של האבן המקורית. על מנת לייצר את שכבת האבן הדקה אנו משתמשים אך ורק באבני הצפחה המיוחדות והגדולות ביותר שעשויות להגיע למשקל של כ- 5 טון. שיטות העבודה המתקדמות שלנו והטכניקות שפיתחנו מאפשרות לנו לייצר מתוך כל 5 ס"מ עובי אבן מהטבע כ- 300 משטחי אבן דקה. ניצול מרבי זה אינו רק אפקטיבי לתהליך היצור, הוא גם מאפשר לנו להיות ידידותיים יותר לסביבה ולשמור על מקורות הטבע. שני יתרונות נוספים הם משקלה הקל של האבן (1.5 קילו לכל מטר), בזכותה נחסכים משאבים רבים הנוגעים לשינוע והעובדה שכל מוצרי החברה נקיים מחומרים מזיקים לטבע.