וילונות - פריט משלים לעיצוב הבית

וילונות הם כבר מזמן חלק מהאמירה העיצובית של בתים פרטיים, דירות ומקומות ציבוריים רבים. בעבר נהגו להשתמש בווילונות בעיקר להצללה ועבור שמירה על פרטיות, היום כמעט ואין בית שלם ללא פריט זה.

וילונות בהזמנה

בשיתוף פעולה עם הצוות שלנו אנו נסייע לכם לבחור את הבד ממנו הווילון שלכם יהיה תפור, את הגימור המתאים וסגנון התפירה. נלווה אתכם בתהליך בחירת הווילון, החל מייעוץ מאנשי הצוות שלנו, תפירה מקצועית על-יד התופרות שלנו והתקנה איכותית ומהירה.

וילונות הצללה

קיים מגוון סוגים של ווילונות הצללה: וילון גלילה, וילון דואט-פלסייה, וילון ונציאני אלומיניום-עץ, וילון לייט סקרין ווילון רומאי. לכל וילון יש את האלמט העיצובי והפקרטי שלו, אנשי הצוות המנוסים שלנו ילוו אתכם בתהליך הבחירה על-פי הצרכים והדרישות שלכם.

מגוון רחב של וילונות

בבחירה של אלמנט עיצובי ופרקטי כמו ווילון חשוב מאוד המיגוון, מיגוון גדול יותר מגדיל את הסיכוי לקלוע לטעם הלקוח בצורה טובה יותר. אנו עובדים עם שורת ספקים עם מגוון עצום. נתון זה עושה אותנו הכי טובים בשוק הישראלי המקומי

               וילונות כחלק מהאמירה העיצובית של הבית

וילונות הם כבר מזמן חלק מהאמירה העיצובית של בתים פרטיים, דירות ומקומות ציבוריים רבים. אם בעבר נהגו להשתמש בווילונות בעיקר להצללה ועבור שמירה על פרטיות, היום כמעט ואין בית שלם ללא פריט זה. הווילונות עוזרים ליצור אווירה חמימה ורכה בעיצוב החלל ויוצרים הפרדה בין החוץ לפנים. בעיצוב הבית הווילון יכול לשמש מוקד החלל בעזרת צבע חזק ועשיר או ציורים מרהיבים על גביו או להיעלם בנוף ולתרום לרכות החדר. תחום הבדים לווילונות עשיר בסגנונות ובסוגי תפירה רבים ומגוונים. אור עיצובים מביאה אליכם את העושר הרב שבעולם זה ומציעה לכם לבחור את הווילון שלכם ממגוון רחב ועשיר של וילונות לבית, למשרד ולכל חלל, בכל מרקם, חומר, אורך, טקסטורה, עובי וגימור.
חברת אור עיצובים בעלת וותק רב וניסיון עשיר בתחום הווילונות והבדים. אנו מקפידים לייבא מחו"ל וילונות איכותיים, עמידים, העומדים בכל תווי התקן הנדרשים מהקל ביותר למחמיר ביותר.

גלריה מדהימה של וילונות

מוזמנים להתרשם מהתצוגה המקוונת שלנו

בדים בהזמנה

התוצאה הסופית תהיה וילון ייחודי – במיוחד עבורכם.

אז איך בוחרים וילון?

  • וילון נראה לכולנו מובן מאליו, אך הדבר לא כך. בשנים האחרונות תחום זה התפתח והשתנה מאוד, וכיום קיים מגוון גדול מאוד של פתרונות הצללה בעיצוב מודרני, כפרי, הייטקיסטי, עיצובים ייעודיים עבור חדרי ילדים או עבור משרדים.
  • לפני שמגיעים לחדר התצוגה שלנו, אנו ממליצים לבחון היטב את המטרה אשר לשמה אנו זקוקים לווילון: האם נועד להצללה בלבד, האם מדובר במשרד, בית, בית חולים, מתנ"ס, חדר ילדים, איזה מראה אנו רוצים להעניק לחלל?
  • שנית, חשוב מאוד להגיע עם מידות מדויקות של החלון עבורו יש צורך בווילון – רוחב וגובה (מהצד הקיצוני ביותר משני צדי החלון), במידה וניתן להגיע גם עם צילום החלל והחלון הדבר יקל בעת בחירת הווילון הנחוץ.
  • ואצלנו – יש להשתמש בחוש המישוש ולגעת בווילונות. מרקם הבד עוזר מאוד בבחירה הסופית של הווילון.

יש לך שאלות נוספות?

הצוות שלנו מקצועי ביותר עם 15 שנות ניסיון בבחירת עיצוב נכון עם החומר הנכון. צור קשר עם הצוות שלנו עכשיו כדי לקבל ייעוץ חינם.