הטיפים שלנו

פרקט Quick Step

פרקט Quick Step הוא פתרון רצוף אמין, איכותי ועמיד. הוא מיוצר במגוון של מרקמים צבעים וגוונים. פרקט Quick-step מיוצר מחורי הגלם הטובים ביותר בטכנולוגיה מתקדמת.

קרא עוד »

וילון הצללה

וילונות הצללה אופייניים לרוב עשויים מחומר אופקי או אנכי קשה. וילונות אלה עשויים ממגוון חומרים כגון: עץ, פולימר פלסטיק, מתכת ועוד. וילון הצללה הוא וילון רב תכליתי.

קרא עוד »

רצפות פרקטים

פרקט הוא ריצוף עשוי מעץ גיאומטרי המשמש לריצוף. הפרקט מגיע בדרך כלל בצורות של ריבועים, משולשים ועשוי להכיל עיקומים ואלמנטים עיצוביים שונים. רצפות פרקט משמשות בדרך כלל בבתים, משרדים ומקומות מסחריים אחרים.

קרא עוד »

ריצוף PVC לאולמות ספורט

עבור סוגים שונים של אולמות ספורט קיים שימוש בריצוף PVC. אולמות ספורט כמו כדורסל, ריקודים ומכוני כושר משתמשים בריצוף פלסטיק גמיש, על-מנת למנוע פגיעה של השחקן בעת קפיצה ונחיתה.

קרא עוד »

PVC פי. וי . סי

PVC הוא פולימר מסוג פוליויניל כלוריד. ריצוף PVC קיים בבתים ובמשרדים. PVC ידוע בזכות המבנה הייחודי שלו, גמישות, וכוח. כיום, PVC אינו משמש רק בגלל עמידותו, אלא גם כדי לרענן את המראה ואת הסביבה של הבית והמשרד.

קרא עוד »

וילונות

וילון הוא פיסת בד המיועדת לחסום או לטשטש אור או מים. בימים המודרניים וילונות משמשים גם כדי לתת שינוי באווירת הבית. קיים שימוש בוילונות לעתים קרובות בתוך הבית או המשרד על חלונות כדי לחסום את האור הנכנס או לתת לו מראה יצירתי.

קרא עוד »