טפטים לתינוקות וילדים

עבור חדרי התינוקות והילדים רצוי ליצור אווירה חמה ומלטפת. באמצעות טפטים המיועדים לתינוקות ולילדים ניתן להכניס את הרוך לחדר בקלות במהירות וללא עלויות גבוהות. באור עיצובים ניתן להשיג טפטים המתאימים לבנים, לבנות וגם טפטים ניטרליים המתאימים לשני המינים. בלי יותר מדי מאמץ תוכלו להקנות לחדר שלהם מראה מלטף ומרגיע. אנו מזמינים אתכם לחדר התצוגה שלנו להתרשם ממגוון רחב של טפטים– דמויות אהובות, פסים עדינים וגם טפטים חלקים.

כיצד לבחור טפטים?

  • ראשית, חשוב מאוד להגדיר את המטרה לשמה אנו רוצים טפט ואת האווירה אליה אנחנו שואפים להגיע בחלל המבוקש. בהתאם להגדרות הללו, היועצים שלנו באור עיצובים יוכלו למקד אתכם לקולקציות הטפטים המתאימות ביותר.
  • נקודה חשובה נוספת היא מדידת הקיר או הקירות עליהם רוצם להדביק את הטפט – לעיתים ניתן להתקין את הטפט על כל קירות החדר ולעיתים רצוי להתקין את הטפט על קיר אחד בלבד כך שהוא יהיה הקיר הדומיננטי בחלל. הדבר תלוי בסוג החדר, האווירה בו רוצים להלביש את החלל וכן בטפט עצמו.
  • במידה ורוצים להשיג אווירה רגועה בחלל, כמו למשל בחדרי ילדים, יש לדאוג שהטפט לא יהיה צעקני מדי.
  • במידה ומבקשים להשיג אווירה הייטקיסטית אורבנית ניתן לשים טפט עם תמונה שמשדרת את המבוקש רק על קיר אחד דומיננטי, בדרך כלל זה הדבר הרצוי לעשות כאשר מדובר בחדר ישיבות או משרד.
  • במידה ורוצים להשיג אווירה ייחודית, מושכת את העין, ניתן לשים טפט שונה על כל קיר, טפט מקושקש או טפט מלא במשפטים ומילים. מראה זה מקובל בדרך כלל בעיצוב מסעדות ובתי קפה.
 טפט מעניק לחלל מראה מיוחד ועשיר. אנחנו, באור עיצובים, עומדים לרשותכם בכל הקשור לבחירה מתוך אלפי דגמים וטקסטורות!

יש לך שאלות נוספות?

אנשי הצוות שלנו הם המקצוענים בשוק עם 15 שנות ניסיון בבחירת עיצוב נכון בשילוב של החומר הנכון. צור קשר עם הצוות שלנו עכשיו כדי לקבל ייעוץ חינם.