ריצוף PVC לבתי חולים ומעבדות

חברת אור עיצובים משווקת ומתקינה ריצוף PVC אנטי סטטי, מוליך המיועד לבתי חולים ולחדרי נקיים, חדרי תקשורת ומעבדות. ריצוף זה מתאים למסדרונות, חדרי ההתאוששות, חדרי הניתוח וחדרי הצוות, זאת בהתאם לגודל החלל, הטקסטורה והגוון הנדרשים על ידי בית החולים. חברתנו מתאימה את הריצוף לצרכי הלקוח ולעיצוב הדרוש לו באמצעות ליווי צמוד של אנשי המקצוע שלנו.

ריצוף ה-PVC עומד בכל תווי התקן המחייבים את בתי החולים הן מבחינת קשיחות וגמישות והן מבחינת עמידות לאורך זמן. לעובדה זו יש חשיבות רבה בגלל העובדה שמדובר במבנה ציבורי בו קיימת תנועת אנשים רבה.

פיויסי (PVC) אנטיסטטי: הפתרון לנזקים חשמליים והגנה על מוצרים רגישים
פיויסי (PVC) הוא חומר פופולרי ורחב השימושים שמשמש במגוון תעשיות.
אך מה קורה כאשר נדרשת הגנה מוגברת מפני נזקים חשמליים והצטברות חומרים חשמליים על פני הפלסטיק? כאן נכנס לתמונה PVC אנטיסטטי.
מהו PVC (פיויסי) אנטיסטטי?
PVC אנטיסטטי הוא סוג מיוחד של ויניל PVC שעובר עיבוד מיוחד כדי להפוך אותו לחומר אנטי-סטטי. התהליך המיוחד הזה מעניק ל-PVC יכולת להפחית את הטעינה הסטטית ולמניעת הצטברות חומרים חשמליים על פניו. בכך, הוא מהווה פתרון מושלם לתעשיות המחויבות בהגנה על מוצריהן מנזקים חשמליים ותקלות פוטנציאליות.
יישומים נפוצים של PVC אנטיסטטי
1. תעשיית האלקטרוניקה: בתעשיית האלקטרוניקה, רמות גבוהות של טעינה סטטית עשויות לגרום לנזקים חמורים למכשירים ולמערכות. פיויסי אנטיסטטי מסייע להגן על המכשירים ולהבטיח את תפקודם התקין.

2. תעשיית המזון: בתעשיית המזון, הגנה על המוצרים מפני טעינה סטטית וחומרים חשמליים היא חיונית. PVC אנטיסטטי משמש ליצירת אריזות ומוצרים רגישים המספקים הגנה מירבית.

3. תעשיית התרופות: בתעשיית התרופות, נזקים חשמליים עשויים להשפיע על איכות התרופה ועל הבריאות של הצרכן. PVC אנטיסטטי מסייע להבטיח את תקינות התרופות ולשמור על בטיחות הצרכן.

4. תעשיית בתי החולים: בתעשיית בתי החולים, הגנה על מכשור רפואי מנזקים חשמליים היא קריטית לתהליך טיפול ולבריאות המטופלים. פלסטיק PVC אנטיסטטי משמש בחדרי ניתוח ובחדרים נקיים כדי להבטיח את בטיחותם של המטופלים ולשמור על איכות הטיפול.

5. תעשיית החדרים הנקיים: בתעשיית החדרים הנקיים, כמו בתעשיית המזון והתרופות, הגנה על המוצרים מנזקים חשמליים וחומרים חשמליים היא חיונית. PVC אנטיסטטי משמש גם כאן כחומר המסייע בהגנה על המוצרים ובשמירה על איכותם.

המשמעות של בחירת PVC אנטיסטטי (פיויסי)
בחירת חומר כמו PVC אנטיסטטי עשויה להיות הפרש בין הצלחה לכישלון בתהליכי ייצור ובאיכות המוצר הסופית. תעשיות רבות מבינות את חשיבותו של PVC אנטיסטטי ומבקשות לעבוד עם ספקים מהימנים ומיומנים בייצור חומרים פלסטיים אלקטרוסטטיים.
ובעלי תקנים אירופיים המתאימים.
בסיכום, PVC אנטיסטטי הוא פתרון יעיל ויעיל להגנה על מוצרים רגישים מנזקים חשמליים ולהבטחת איכותם ותקינותם. בחירה נכונה של חומר זה עשויה לשפר את עלויות הייצור, להגביר את התפוקה ולשפר את שיעורי השביעות של הלקוחות.

שיטת ההתקנה של PVC אנטיסטטי – פיויסי אנטיסטטי
בהתקנה של PVC אנטיסטטי, חשוב להשתמש בדבק מיוחד המסייע בהבטחת הקישור היציב בין החלקים. הדבק המיוחד יכול להיות מסוגים שונים, אך העיקרון המרכזי הוא לוודא חיבור יציב ומוצלח.
בנוסף, ישנה אפשרות להשתמש פסי נחושת הנפרסים מתחת לפיויסי של PVC אנטיסטטי ולחבר אותם לנקודות הארכה. פעולה זו מסייעת בהעברת זרם חשמלי ובהפחתת הטעינה הסטטית באופן נוסף, מה שמשפר את ביצועי החומר ומאריך את חייו התפקודיים.
בחירת שיטת ההתקנה הנכונה והשימוש בחומרים המתאימים יכולים לשפר את יכולות ההגנה ואת ביצועי המוצר באופן משמעותי.
סיכום
בסיכום, PVC אנטיסטטי מהווה פתרון מושלם לתעשיות שמחפשות להגן על מוצריהן מנזקים חשמליים ולשמור על איכותם ותקינותם. עם שימוש נכון והתקנה מתאימה, ניתן למקם את ה-PVC אנטיסטטי כפתרון יעיל ויעיל למגוון רחב של יישומים בתעשייה.
אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם צוות המומחים שלנו כדי לקבל מידע נוסף ולדון על דרישותיכם הספציפיות ל-PVC אנטיסטטי.

בתור חברה בעלת מוניטין של מעל 20 שנה בענף אנחנו חייבים ונדרשים להעביר לכם את החשיבות של הקפדה על בחירת בעל מקצוע מנוסה ומקצועי.
כאשר מתבצעת התקנה של PVC אנטיסטטי, חשוב להבחין בחשיבות של בחירת מנוסה ומקצועי. בחירת ספק אשר מכיר את החומר בעומק ומבין את דרישות היישום המיוחדות יכולה להבטיח 100% הצלחה בתהליכי ההתקנה ובביצועי המוצר הסופי.
מקצוענות וניסיון הם מרכיבים קריטיים בתהליך ההתקנה, מה שיכול לשפר את ביצועי המוצר ולהבטיח את איכותו. בחירת ספק אשר מתמחה ב-PVC אנטיסטטי ומצויד בידע וניסיון רב בתחום תוביל לתוצאות משופרות ולשביעות רצון מובטחת.
לכן, חשוב לבחור במקצוען שמכיר את תעשיית הפיויסי (PVC), מבין את הדרישות הספציפיות של הלקוח ויכול להבטיח ביצועים מירביים ואמינים.
בחירת מקצוען מנוסה ומקצועי היא צעד חיוני ומבטיח כי התהליך ימשיך בצורה חלקה ובטוחה, ושהתוצאה תהיה כמצופה.

 • רמת מוליכות 9^10 – 7^10
 • גלילים דקורטיביים במגוון צבעים ודוגמאות
 • המשטח בנוי משכבת מדרך בעובי 1 מ"מ, בעל עמידות גבוהה בשחיקה וכימיקלים.
 • מידת גליל: 120-200 מ"מ
 • בעל תקן עולמי
 • מגיע ב- 2 עוביים: 1.5 מ"מ ו- 2 מ"מ

  רמות האנטיסטטיות של PVC אנטיסטטי – פיויסי אנטיסטטי
  רמת האנטיסטטיות של PVC אנטיסטטי מתקבלת באמצעות הוספת חומרים מסוימים לתהליך הייצור. חומרים אלה מסייעים להפחתת הטעינה הסטטית ולמניעת הצטברות חומרים חשמליים על פני ה-PVC. רמת האנטיסטטיות יכולה להשתנות בהתאם לסוג החומרים המוספים ולתהליכי הייצור המיוחדים של הפלסטיק.

  רמות התנגדות של PVC אנטיסטטי – פיויסי אנטיסטטי
  רמות ההתנגדות של PVC אנטיסטטי מתייחסות ליכולת החומר להתנגד להעברת זרם חשמלי בתוך עצמו. חומרים אנטיסטטיים מתוכננים להפחתת הטעינה הסטטית, אך גם להפחתת התנגדות להעברת זרם חשמלי בכדי למנוע התפשטות שריטות או נזקים חשמליים במוצר או בסביבה שבה הוא משמש.

  בהתאם לכך, PVC אנטיסטטי (פיויסי) מצויד ברמות התנגדות מתאימות כך שהוא יהיה יעיל בהפחתת הטעינה הסטטית ובמניעת הצטברות חומרים חשמליים על פניו, אך יהיה גם מאובטח מפני נזקים חשמליים נוספים.

  בחירת PVC אנטיסטטי עם רמות אנטיסטטיות והתנגדות מתאימות עשויה להבטיח ביצועים מיטביים ולהבטיח את בטיחות המוצר והסביבה בה הוא משמש.

לא צריך לדמיין איך הריצוף יראה
הינה כמה עבודות מהשטח