שטיחים למוסדות

הוספת שטיח למקום ציבורי תקנה אווירה ביתית וחמימה יותר לחלל.
אנשי הצוות שלנו יתאימו את השטיח האידאלי בהתאם לדרישות ולצרכים של המקום, החל מהאלמנט העיצובי ועד לאלמנט הפרקטי.

יש צורך להתאים את המרקם והצבע לחלל. כל סוג של שטח צריך שטיח התאמת עם דרישות הסביבה ואת המטרה. בדיוק כמו בבחירת שטיח עבור משתלה, רצוי לבחור שטיח עשוי חומר רך. מצד שני, בעת בחירת שטיח עבור מקום עסוק, עם הרבה תנועה עבור אנשים כמו מלון לדוגמה, אתה צריך לבחור שטיח עשוי צמר קשה ועמיד. בעת בחירת השטיח לסלון, בחר את המרקם המתאים ביותר את האווירה של הבית – כפרי, צבעים חמים, צבעים קרים השמים היא הגבול!

שטיחי גלילה

חיפוי רצפה בשטיח גלילה הוא פתרון אידיאלי עבור מוסדות: יוצר אווירה חמימה למשרדים, משפר את האקוסטיקה במבנה, ומעניק לחלל מראה עשיר עם מגוון עשיר של מרקמים, גוונים ודוגמאות. שטיח גלילה נחשב לפתרון חסכוני וקל לתחזוקה לעומת ריצופים שונים כמו אבן, שיש ואריחי קרמיקה ויעניקו לכם את המראה והאווירה אותם אתם מחפשים. הצוות המקצועי באור עיצובים יסייע לכם בבחירת שטיח הגלילה המתאים למשרד שלכם, יבצע מדידות מקצועיות של החלל ויתקין את שטיח לשביעות רצונכם.

אריחי שטיחים

שטיח אריחים הוא פיתוח חדשני המאפשר להניח את השטיח בחלל בריבועים המדמים אריחים במקום בהנחה בגליל. אופן התקנה זה מאפשר לעצב שטיח במגוון אפשרויות רחב מאוד, המאפשר לתת דרור לעיצוב ולהתאמה אישיים. מאחר והשטיח מורכב מאריחים אריחים הוא ניתן לשינוי בהתאם לצרכי הלקוח בכל עת: ניתן להגדיל אותו, להקטין אותו ואף לעצב אותו מחדש בקלות ובמהירות. בשטיח אריחים ניתן גם להחליף אריח אחד או שניים בלבד בשטיח במקרה של נזק בלתי הפיך או בלאי במקום מסוים וכן ניתן לשנות אותו לפי טעם הלקוח במגוון אינסופי של גוונים, גדלים, צורות וטקסטורות.

יש לך שאלות נוספות?

הצוות שלנו מקצועי ביותר עם 15 שנות ניסיון בבחירת עיצוב נכון עם החומר הנכון. צור קשר עם הצוות שלנו עכשיו כדי לקבל ייעוץ חינם.