ריצוף PVC לחדרים נקיים

ריצוף PVC הוא הריצוף האידיאלי לריצוף של חדרים נקיים, במפרט בתחום האלקטרוניקה, חדרי ציוד רפואי ומעבדות, שכן ניתן להתקינו כיחידה אחת ללא חריצים, עובדה המגבירה את רמת הסטריליות של החדר. יריעות או אריחי ה- PVC מודבקים לרצפה באמצעות חומרי הדבקה ומולחמים ליצירת משטח חלק ואטום. הרצפה הינה אנטי סטטית ומוארקת באמצעות פסי נחושת אשר מותקנים לפני הדבקת הריצוף לרצפה המקורית. חברת אור עיצובים מייבאת ומתקינה ריצוף PVC לחדרים נקיים במעבדות ובמפעלים תעשייתיים. אנו מעניקים תמיכה וייעוץ בכל הקשור להתאמת הריצוף לחלל ולתעבורה בו.

ריצוף ה-PVC של אור עיצובים עומד בכל תווי התקן המחייבים חדרים נקיים הן מבחינת קשיחות וגמישות החומר והן מבחינת עמידותו לאורך זמן.

חברת אור עיצובים בעלת ותק של למעלה מ- 15 שנים בתחום השטיחים והפרקטים, מתמחה ביבוא, שיווק והתקנה של חיפויי רצפה וריצוף PVC.

  • אנו מעניקים ללקוחות שלנו תמיכה וייעוץ מקצועיים החל משלב אפיון, בחינת הצורך ובחירת המוצר המתאים ביותר ועד להתקנה מלאה ואיכותית עם גימור לא פחות ממושלם!
  • הלקוחות שלנו תמיד במקום הראשון ואנו מאמינים בהענקת שירות מלא, איכותי, נגיש וזמין ללקוחותינו בכל עת. המוצרים שלנו עוברים בדיקה קפדנית וכולם עומדים בכל תווי התקן הנדרשים.
  • בנוסף, אכפת לנו מהסביבה שלנו, ולכן אנו משתמשים במוצרים העומדים בתווי תקן סביבתיים וניתנים למיחזור או שימוש חוזר.

יש לך שאלות נוספות?

אנשי הצוות שלנו הם המקצוענים בשוק עם 15 שנות ניסיון בבחירת עיצוב נכון בשילוב של החומר הנכון. צור קשר עם הצוות שלנו עכשיו כדי לקבל ייעוץ חינם.