ריצוף PVC:

PVC הוא פולימר מסוג פוליויניל כלוריד. ריצוף PVC קיים בבתים ובמשרדים. PVC ידוע בזכות המבנה הייחודי שלו, גמישות, וכוח. כיום, PVC אינו משמש רק בגלל עמידותו, אלא גם כדי לרענן את המראה ואת הסביבה של הבית והמשרד. יתרונות אלה הפכו PVC נפוץ מאוד.

סוגי ריצוף מ-PVC:

ריצוף PVC קיים בסוגים שונים, כלומר PVC עבור בתים, PVC לשימוש מסחרי, PVC עבור חדרים נקיים. בחברת אור עיצובים תמצאו את כל סוגי הריצוף הקיימים ל-PVC בשלל צבעים ומרקמים בהתאם לדרישות שלך. אנחנו תמיד מזמינים אותך לבקר באולם התצוגה שלנו כדי לראות את האוסף הגדול ביותר של ריצוף PVC.

PVC עבור בתים:

ניתן לעשות ריצוף PVC בבית בחדר השינה, המטבח, חדרי רחצה או להעניק מראה חדש לשאר החדרים בבית. בחברת אור עיצובים תוכלו למצוא מגוון עצום של ריצוף PVC עבור בתים. תמצאו ריצוף PVC במרקמים שונים- חלק, סלעי ועוד.

ריצוף PVC לשימוש מסחרי:

ריצוף PVC לשימוש מסחרי. בבתי ספר, המשרד, המפעל, הספרייה, חנות או כל מקום מסחרי אחר, תמיד תמצא PVC מתאים לדרישות המקום. PVC מעניק את ההזדמנות לבחור מרקמים שונים בהתאם לצרכים מסחריים. היתרון הגדול ביותר לשימוש PVC הוא שאין צורך להרוס את הרצפה הישנה, ניתן פשוט להתקין את רצפת ה-PVC על גבי הרצפה הישנה.

ריצוף PVC לחדר נקי:

ריצוף PVC זמין עבור חדרי ניקוי. בחדרים נקיים יש צורך ברצפה שתישמר נקייה. ניתן למצוא מגוון רחב של ריצוף PVC לחדרי ניתוח וחדרים שונים אחרים הדורשים רמת סטריליות גבוהה בחברת אור עיצובים.