שטיחים - נוחות וחום על הרגליים

שטיח הוא פריט עיצובי המקנה לחלל בו הוא נמצא תחושת חום. בתחום השטיחים קיים מגוון רחב של צבעים, חומרי גלם, דוגמאות, טקסטורות וגימורים, ועבור כל חדר קיים השטיח אשר ישלים אותו בצורה מושלמת ויעניק לו את המראה המדויק הנחוץ לעיצובו. באמצעות עבודה צמודה עם הלקוח אנו מתאימים לו את סוג השטיח על-פי דרישותיו וצרכיו.

שטיחים לבית

סביבת החיים שלנו משפיעה על מצב הרוח שלנו. באמצעות הוספת שטיח לחלל הבית אנו מסוגלים לעשות שינוי בקלות ובמהירות ולשדרג את מראה הבית ואת האווירה הקיימת.

שטיחים למוסדות

חיפוי רצפה בשטיח גלילה הוא פתרון אידיאלי עבור מוסדות. השטיח מעניק אווירה חמימה למשרדים, משפר את האקוסטיקה במבנה ומקנה לחלל מראה עשיר עם מגוון עשיר של מרקמים, גוונים ודוגמאות.

שינוי מהיר ומשמעותי עם שטיח חדש

חברת אור עיצובים מתמחה בייבוא, התאמה והתקנת שטיחים מזה למעלה מ- 15 שנים, לאחר בדיקה קפדנית ודקדקנית הכוללת מעקב על תהליך הייצור ובחירת חומרי הגלם האיכותיים והמובחרים ביותר הקיימים בתחום השטיחים. היועצים שלנו ילוו אתכם צעד צעד בבחירת השטיח העונה על הצרכים שלכם באופן מדויק. השטיחים שלנו עמידים לאורך זמן, איכותיים ועומדים בכל תווי התקן הדרושים. אנו בוחרים את הטוב ביותר עבור לקוחותינו ומקפידים על זמני אספקה מהירים. חברת אור עיצובים שמה לה לערך עליון את השירות האישי ללקוח ואנו כאן לייעץ ולהתאים לכם את הטוב ביותר בהתאמה אישית!

כל השטיחים שברשותנו, עומדים בדרישות התקן הישראלי 921 לעמידות באש ולתקן הישראלי 636 לשטיחים.

תהליך התאמת השטיח ללקוח

  • על מנת להתאים את השטיח לחלל אותו אתם מייעדים לו יש בראש ובראשונה להבין את הצורך עבורו אתם זקוקים לשטיח: ייתכן שקיים צורך עיצובי בלבד, צורך לחימום הרצפה או שילוב של שניהם.
  • שנית, על מנת להתאים שטיח בצורה מדויקת יש צורך לדעת את המידות המתאימות של השטיח בו מעוניינים או לפחות את מידת החדר אליו הוא מיועד.
  • חשוב  להקפיד על כך שבמבנים ציבוריים כגון בתי מלון יש צורך במודד מקצועי מאחר ובדרך כלל מדובר בשטיחים מקיר לקיר ולצורך כך יש להתאים את המידות המדויקות עבור ייצור מיוחד.
  • לבסוף, יש צורך להתאים את המרקם והצבעוניות לחלל. בבחירת שטיח עבור חדר ילדים רצוי לבחור בשטיח העשוי מחומר רך. לעומת זאת, כאשר בוחרים בשטיח עבור מקום הומה אדם, בעל תעבורה רבה של אנשים כמו חלל משרדים לדוגמא, רצוי לבחור בשטיח העשוי צמר קשיח ועמיד יותר. בבחירת שטיח לסלון יש לבחור בטקסטורה המתאימה ביותר לאווירת הבית – כפרי, צבעים חמים, צבעים קרים והשמיים הם הגבול

יש לך שאלות נוספות?

אנשי הצוות שלנו הם המקצוענים בשוק עם 15 שנות ניסיון בבחירת עיצוב נכון בשילוב של החומר הנכון. צור קשר עם הצוות שלנו עכשיו כדי לקבל ייעוץ חינם.